Jak mohou mladí lidé občansky participovat?

Hledáme skupiny mladých lidí (třídy ve skolách, zájmové skupiny, nízkoprahová centra, komunity, dětské domovy atd.) ve věku 13-19. Lektoři Agory a zároveň mladí zkušení občané k vám přijedou a uspořádají interaktivní diskuzní setkání a workshop o občanské participaci.

Naše činnost

Agora CE působí v České republice již od roku 1998. Byla založena jako česká, nevládní a nezisková společnost dvěma holandskými partnery, v jejichž zemi má otevřený dialog a zapojování občanů do veřejného dění tradicí a nezaměnitelné místo

Participativní
rozpočet

Studentská Agora

Strategické
plánování

Zapojení veřejnosti do
tvorby veřejných prostor

Studentské simulované zastupitelstvo

Moderování
veřejných setkání

Proč s námi spolupracovat?

Děláme jen to, co umíme nejlépe

Podporujeme radnice v komunikaci s lidmi, zjišťujeme názory veřejnosti, organizujeme veřejná setkání, debaty, workshopy, pomáháme najít konsensus při řešení komunálních problémů. Věnujeme se také neformálnímu občanskému vzdělávání.

Více informací

20 let praxe

Máme dvacet let praxe ve spolupráci s municipalitami.  Během těchto let se nám podařilo vytvořit řadu modelových postupů a napsat několik metodik, podle kterých nyní pomáháme našim partnerům s jejich projekty.

Odborný tým

U nás naleznete opravdové odborníky nejen na participaci, ale i na veřejnou správu, good governance a další. Během našeho dlouholetého působení jsme si vytvořili okruh odborníků pokrývající nejrůznější oblasti veřejné správy.

Přístup

Zakládáme si na přátelském a profesionálním přístupu k našim klientům. Snažíme se našim klientům nabídnout maximum našich znalostí a zkušeností.

Společenská odpovědnost

Jedná se nezávislou a otevřenou platformu pro všechny, kteří mají zájem měnit pohled na současné pojetí společenské odpovědnosti (CSR).

Napište nám!