Další možnosti partnerství

Debatní soutěž Studentská Agora funguje už 15 let a celkem se do ní zapojilo více než 10 tisíc studentů. V rámci soutěže, která je v podstatě druhem neformálního občanského vzdělávání, se studenti učí základním diskusním pravidlům a dovednostem. Vycházíme z předpokladu, že debatovat, kriticky uvažovat a umět si vytvořit vlastní názor by měl v demokratické společnosti umět úplně každý.

Na všech stupních našich škol stále chybí výuka ke kritickému přístupu k médiím a informacím, k samostatnému vystupování, vedení dialogu, diskutování. Cílem projektu je zlepšit schopnosti studentů středních škol tříbit si vlastní názor, poslouchat názory cizí, umět najít jejich podstatu a diskutovat o ní.

Považujeme za důležité utvářet síť organizací a institucí, které se aktivně podílejí na zlepšování stavu demokracie v České republice a chceme budovat povědomí studentů o těchto organizacích. Vytvořili jsme proto možnost nefinančního partnerství, kterým můžete vyjádřit svou podporu našemu projektu. Pro více informací o nefinančním partnerství pište na miroslava.vitaskova@agorace.cz.

Bude nám velkou ctí, když touto cestou vyjádříte podporu našemu projektu a tím i debatování a názorové pluralitě. 

Pro více informací navštivte stránky projektu Studentská Agora.

Newsletter

Přihlaste se k odběru newsletteru!

Koho podpoříte?

Podpořte školu

Podpořte kraj

Naši partneři

Naši příznivci

Zaujala Vás naše práce?

Pro podrobnosti kontaktujte prosím Pavlu Bednárikovou.

tel.: (+420) 261 222 914 
email: pavla.bednarikova@agorace.cz